KTM Gravelator 10 2026 je univerzální gravel kolo s hliníkovým rámem určené pro jezdce, kteří hledají spolehlivý a cenově dostupný stroj na šotolinu, asfalt i lehký terén. Nabízí moderní gravel geometrii, jednoduchou údržbu a skvělý poměr ceny a výkonu, díky čemuž je ideální pro začátečníky i rekreační cyklisty.
Základem je hliníkový rám Gravelator 10 AL6061, který je pevný, odolný a stabilní i při rychlé jízdě na nezpevněných cestách. Doplněn je karbonovou vidlicí Gravel Carbon Fork F17, která zvyšuje komfort a tlumí vibrace na delších trasách.
O pohon se stará spolehlivá sada Shimano GRX 1x12 (RX820 + RX610 mix), která nabízí přesné řazení a široký rozsah převodů vhodný do kopců i pro rychlou jízdu po rovině.
Kola Alexrims GRX25P v kombinaci s plášti Maxxis Reaver 45 mm zajišťují jistotu, trakci a pohodlí na různých površích – od asfaltu až po šotolinu.
Celková hmotnost kola je přibližně 11,2 kg, což odpovídá jeho odolné a praktické konstrukci.
| Kategorie: | Gravel kola |
|---|---|
| Barva: | limetková |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Průměr kol: | 28” |
| Rám: | Gravelator 10 AL6061 TB/R5070/UDH |
| Vidlice: | Gravel Carbon Fork F17 w/ mount |
| Přehazovač: | Shimano GRX RX820-12 shadow+ |
| Přesmykač: | Shimano GRX RX820-2 |
| Řazení: | Shimano GRX RX610/RX410 |
| Kliky: | Shimano GRX RX610-12 46-30 |
| Středové složení: | Shimano RS500 pressfit Road |
| Kazeta: | Shimano HG710-12 / 11-36 |
| Řetěz: | Shimano M6100-12;Shimano RT30 CL 160;Shimano RT30 CL 160 |
| Kola: | Shimano TC500 CL 28H 142-12TA;Pillar P14 2.0 black;Alexrims GRX25P 28H 622x25TC |
| Pláště: | Maxxis Reaver Exo 45-622 |
| Gripy: | KTM tape |
| Řídítka: | KTM COMP II Road 420mm |
| Predstavec: | KTM COMP 7° |
| Headset: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Sedlo: | Selle Royal SRX |
| Sedlovka: | KTM TEAM II 27.2/400 |
| Objímka sedlovky: | KTM Clamp 31.8 |
| Maximální hmotnost: | 120 kg |
| Hmotnost: | 11,2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Společnost KTM založil v roce 1934 kovářský inženýr Hans Trunkenpolz v rakouském městečku Mattighofen. Na začátku vyráběli železářské a strojírenské výrobky. Časem se firma přetransformovala na KTM Bike Industries – tak jak ji známe dnes. Během posledních dekád se KTM Bike Industries stal vlivným hráčem v sektoru prodeje kol.
Použité technologie prošly mnoha změnami a učinily značný pokrok. KTM je jedním z mála výrobců kol, který je schopen pokrýt celou modelovou škálu kol a elektrokol. Už první kolo KTM Fleetwing neslo známku: "Bikes made in Austria", která více než 50 let jako grantuje nejvyšší kvalitu použitých materiálů a technologií.
