Ergonomické elektrokolo KTM Macina Style 820 Di2 2026
Model Macina Style 820 Di2 je postaven na kvalitním hliníkovém rámu Macina Trekking Onroad, který nabízí pohodlnou vzpřímenou jízdní pozici ideální pro dlouhé trasy i každodenní dojíždění. Integrovaná baterie a čisté vedení kabeláže dodávají kolu moderní a elegantní vzhled.
O pohon se stará výkonný motor Bosch Performance Line CX, který poskytuje silnou a plynulou asistenci i při jízdě do kopců nebo s nákladem. V kombinaci s 800 Wh baterií zajišťuje nadstandardní dojezd vhodný i pro celodenní výlety.
Velkou výhodou je elektronické řazení Shimano CUES Di2, které přináší extrémně přesné, rychlé a téměř bezúdržbové řazení. Systém dokáže přizpůsobit řazení jízdním podmínkám, což zvyšuje komfort a plynulost jízdy.
Odpružená vidlice Suntour NCX32 Air efektivně tlumí nerovnosti a zvyšuje pohodlí na městských cestách i cyklostezkách. Celková výbava dělá z tohoto modelu plně připravené elektrokolo bez nutnosti dalších investic.

| Kategorie: | Crossová elektrokola |
|---|---|
| Barva: | sivá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Průměr kol: | 28” |
| Rám: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061;PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Vidlice: | Suntour NCX32-D Air LO 63mm 1 1/8 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Displej: | Bosch KIOX 500 TFT Display |
| Baterie: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Zámek baterie: | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| Nabíječka: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Přehazovač: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Řazení: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Kliky: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8;FSA steel 42T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Řetěz: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Brzdy: | Tektro TKD-139 / HD-E730 4-Piston;Tektro TR-45 2.3mm CL 180 ;Tektro TR-45 2.3mm CL 160 |
| Kola: | Shimano Deore M5100 CL 32H 135-5QR;DT Alpine II 2.34 black;Ambrosio Sport 25 32H 622x25TC |
| Pláště: | Schwalbe Energizer Plus Perf.;GreenGuard 50-622 Reflex |
| Gripy: | Ergon GP30 |
| Řídítka: | KTM Line rizer20 640mm |
| Představec: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Sedlo: | Selle Royal Lookin |
| Sedlovka: | Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 |
| Objímka sedlovky: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Pedály: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Košík: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload;childseat + rack clip |
| Přední světlo: | BM IQ-XS 80Lux |
| Zadní světlo: | BM Toplight 2C |
| Blatník: | SKS A55K PET Trek 28" rear |
| Kryt: | KTM type 9 for Bosch BDU38 |
| Stojan: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| Maximální hmotnost: | 146 kg |
| Hmotnost: | 27,9 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Společnost KTM založil v roce 1934 kovářský inženýr Hans Trunkenpolz v rakouském městečku Mattighofen. Na začátku vyráběli železářské a strojírenské výrobky. Časem se firma přetransformovala na KTM Bike Industries – tak jak ji známe dnes. Během posledních dekád se KTM Bike Industries stal vlivným hráčem v sektoru prodeje kol.
Použité technologie prošly mnoha změnami a učinily značný pokrok. KTM je jedním z mála výrobců kol, který je schopen pokrýt celou modelovou škálu kol a elektrokol. Už první kolo KTM Fleetwing neslo známku: "Bikes made in Austria", která více než 50 let jako grantuje nejvyšší kvalitu použitých materiálů a technologií.
