Model Macina Style 820 ABS je postaven na robustním hliníkovém rámu Macina Trekking Onroad, který je navržen pro vyšší stabilitu a komfort při dlouhých jízdách. Ergonomická geometrie zaručuje pohodlný a vzpřímený posed vhodný pro každodenní používání.
O pohon se stará výkonný motor Bosch Performance Line CX, který poskytuje silnou a plynulou asistenci i při strmých stoupáních nebo jízdě s nákladem. V kombinaci s 800 Wh baterií zajišťuje nadstandardní dojezd vhodný i pro celodenní výlety.
Hlavní bezpečnostní výhodou je integrovaný systém Bosch ABS, který zabraňuje zablokování předního kola při prudkém brzdění. To výrazně zvyšuje jistotu zejména na mokrém povrchu nebo štěrku.
Odpružená vidlice Suntour Mobie34 Air se zdvihem 80 mm zvyšuje komfort jízdy na městských cestách i cyklostezkách. Celková výbava dělá z tohoto modelu plně připravené elektrokolo bez nutnosti dalších

| Kategorie: | Crossová elektrokola |
|---|---|
| Barva: | sivá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Průměr kol: | 28” |
| Rám: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061;PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Vidlice: | Suntour Mobie34 Air 29" 2CR 80mm 15QLC |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Displej: | Bosch KIOX 500 TFT Display |
| Baterie: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Zámek baterie: | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| Nabíječka: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| GPS Modul: | Bosch ABS control unit Magura |
| Přehazovač: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Řazení: | Shimano CUES U6000-11 display |
| Kliky: | KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16;FSA steel 42T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Řetěz: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Brzdy: | Magura MTC ABS 4-Piston;Magura MDR-C CL 180;Magura MDR-C CL 180 |
| Kola: | Shimano Deore M5100 CL 32H 135-5QR;DT Alpine II 2.34 black;Ambrosio Sport 25 32H 622x25TC |
| Pláště: | Schwalbe Energizer Plus Perf.;GreenGuard 50-622 Reflex |
| Gripy: | Ergon GP1 SD |
| Řídítka: | KTM Line low rizer 640mm |
| Představec: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Sedlo: | Selle Royal Lookin 3D |
| Sedlovka: | KTM COMP parallelogramm 30.9/350 |
| Objímka sedlovky: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Pedály: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Košík: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload;childseat + rack clip |
| Přední světlo: | BM IQ-XS 100-150Lux HighBeam |
| Zadní světlo: | BM Toplight 2C |
| Blatník: | SKS A55K PET Trek 28" rear |
| Kryt: | KTM type 9 for Bosch BDU38 |
| Stojan: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| Maximální hmotnost: | 146 kg |
| Hmotnost: | 28,1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Společnost KTM založil v roce 1934 kovářský inženýr Hans Trunkenpolz v rakouském městečku Mattighofen. Na začátku vyráběli železářské a strojírenské výrobky. Časem se firma přetransformovala na KTM Bike Industries – tak jak ji známe dnes. Během posledních dekád se KTM Bike Industries stal vlivným hráčem v sektoru prodeje kol.
Použité technologie prošly mnoha změnami a učinily značný pokrok. KTM je jedním z mála výrobců kol, který je schopen pokrýt celou modelovou škálu kol a elektrokol. Už první kolo KTM Fleetwing neslo známku: "Bikes made in Austria", která více než 50 let jako grantuje nejvyšší kvalitu použitých materiálů a technologií.
