| Kategorie: | Crossová elektrokola |
|---|---|
| Barva: | sivá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Průměr kol: | 28” |
| Rám: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061;PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Vidlice: | Suntour NCX32-E Air LO 63mm Al 1 1/8 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Displej: | Bosch KIOX 500 TFT Display |
| Baterie: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Zámek baterie: | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| Nabíječka: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Přehazovač: | Shimano Deore XT M8130-11 LG shadow+ |
| Řazení: | Shimano Deore XT M8130-11 LG |
| Kliky: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8;FSA steel 42T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Řetěz: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Brzdy: | Shimano CUES U8000 / U8020 4-Piston;Shimano RT64 CL 180;Shimano EM600 CL 160 magnet |
| Kola: | DT HU 1900 CL 135/5QR|622x25TC SS TLR |
| Pláště: | Schwalbe Green Marathon Perf.;GreenGuard 50-622 |
| Gripy: | Ergon GP30 |
| Řídítka: | KTM Line rizer20 640mm |
| Představec: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Sedlo: | Selle Royal Lookin |
| Sedlovka: | Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 |
| Objímka sedlovky: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Pedály: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Košík: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload ;childseat + rack clip |
| Přední světlo: | BM IQ-XM 120-170Lux HighBeam |
| Zadní světlo: | BM Dart brex |
| Blatník: | SKS A55K PET Trek 28" rear |
| Kryt: | KTM type 9 for Bosch BDU38 |
| Stojan: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| Maximální hmotnost: | 145 kg |
| Hmotnost: | 26,9 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Společnost KTM založil v roce 1934 kovářský inženýr Hans Trunkenpolz v rakouském městečku Mattighofen. Na začátku vyráběli železářské a strojírenské výrobky. Časem se firma přetransformovala na KTM Bike Industries – tak jak ji známe dnes. Během posledních dekád se KTM Bike Industries stal vlivným hráčem v sektoru prodeje kol.
Použité technologie prošly mnoha změnami a učinily značný pokrok. KTM je jedním z mála výrobců kol, který je schopen pokrýt celou modelovou škálu kol a elektrokol. Už první kolo KTM Fleetwing neslo známku: "Bikes made in Austria", která více než 50 let jako grantuje nejvyšší kvalitu použitých materiálů a technologií.

