KTM Macina Style 820 2026 je trekingové elektrokolo s nízkým nástupem, ideální pro městské používání i výlety mimo město. Je vybaveno výkonným středovým motorem Bosch Performance Line CX, který zajišťuje plynulou a přirozenou asistenci při šlapání. Díky integrované baterii s vysokou kapacitou nabízí dlouhý dojezd a spolehlivý výkon i v náročnějším terénu.
Kolo je postaveno na stabilním hliníkovém rámu s pohodlnou geometrií, odpruženou vidlicí a kvalitním řazením Shimano, což zaručuje komfort i na delších trasách. Nechybí kompletní výbava pro každodenní použití – osvětlení, nosič, blatníky a stojánek.

| Kategorie: | Crossová elektrokola |
|---|---|
| Barva: | sivá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Průměr kol: | 28” |
| Rám: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061;PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Vidlice: | Suntour NCX32-D Air LO 63mm 1 1/8 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Displej: | Bosch KIOX 500 TFT Display |
| Baterie: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Zámek baterie: | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| Nabíječka: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Přehazovač: | Shimano CUES U6000-11/10 LG shadow+ |
| Řazení: | Shimano CUES U6000-11 display |
| Kliky: | KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16;FSA steel 42T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Řetěz: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Brzdy: | Shimano MT402 (3-F) / MT420 4-Piston;Shimano RT64 CL 180;Shimano EM600 CL 160 magnet |
| Kola: | Shimano Deore M5100 CL 32H 135-5QR;DT Alpine II 2.34 black;Ambrosio Sport 25 32H 622x25TC |
| Pláště: | Schwalbe Energizer Plus Perf.;GreenGuard 50-622 Reflex |
| Gripy: | Ergon GP30 |
| Řídítka: | KTM Line rizer20 640mm |
| Představec: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Sedlo: | Selle Royal Lookin |
| Sedlovka: | Suntour SP25-NCX suspension 30.9/350 |
| Objímka sedlovky: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Pedály: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Košík: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload ;childseat + rack clip |
| Přední světlo: | BM IQ-XS 80Lux |
| Zadní světlo: | BM Toplight 2C |
| Blatník: | SKS A55K PET Trek 28" rear |
| Kryt: | KTM type 9 for Bosch BDU38 |
| Stojan: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| Maximální hmotnost: | 146 kg |
| Hmotnost: | 27,9 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Společnost KTM založil v roce 1934 kovářský inženýr Hans Trunkenpolz v rakouském městečku Mattighofen. Na začátku vyráběli železářské a strojírenské výrobky. Časem se firma přetransformovala na KTM Bike Industries – tak jak ji známe dnes. Během posledních dekád se KTM Bike Industries stal vlivným hráčem v sektoru prodeje kol.
Použité technologie prošly mnoha změnami a učinily značný pokrok. KTM je jedním z mála výrobců kol, který je schopen pokrýt celou modelovou škálu kol a elektrokol. Už první kolo KTM Fleetwing neslo známku: "Bikes made in Austria", která více než 50 let jako grantuje nejvyšší kvalitu použitých materiálů a technologií.
