Půjčovna e-bike

Objevujte krásy Slovenského Ráje na elektrokole. Pronajměte si prémiový e-bike FUJI Blackhill EVO 29 1.3 spolu s plnou výbavou již od 40 € / den.

Pronájem elektrokola ocení hlavně rekreační cyklisté a horští bikeři. Každý je vybaven motorem Bosch Performance CX s výkonem 250W a maximální rychlostí 25 km/h. Výkonný e-bike dostane i méně zdatného cyklistu za krátký čas s minimální námahou na odlehlá místa. Celoodpružený e-bike pomůže zdolat jakoukoli výzvu, stoupání i sjezd v každém terénu.

Dopřejte se zážitek z jízdy na prémiovém e-bike Fuji BlackHill EVO a objevujte Český Ráj z nové perspektivy. V prodejně Bickyle Schwabik ve Spišské Nové Vsi vám dáme tipy na ty nejlepší cyklovýlety po okolí. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Pro zaměstnance firem v síti EDENRED nabízíme půjčovnu elektrobicklů a další služby bezplatně s využitím Edenred Benefity café. Kontaktujte nás a zjistěte zda máte nárok na pronájem e-kola zdarma. Více informací na stránce edenred.sk

Jak funguje půjčovna?

 
1

Rezervace

Pronájem kola rezervujte e-mailem nebo telefonicky.

2

Zapůjčení

V den zapůjčení podepíšeme v prodejně smlouvu o pronájmu.

3

Instruktáž

Vysvětlíme obsluhu kola a přidáme tipy na výlety.

4

Vrácení

Kokol vrátíte na prodejně nebo dle dohody ve večerních hodinách.

Podmínky pronájmu elektrokola

Při zapůjčení elektrokol je nutno složit jistotu 100,00 € pro každý kus zapůjčeného elektrokola (případně dle dohody s půjčovnou). Při podpisu smlouvy o zápůjčce je zájemce povinen předložit dva doklady totožnosti a podepsat souhlas se zpracováním osobních údajů.