KTM Macina Urbanator SX 2026 je moderní městské elektrokolo navržené pro rychlý, pohodlný a bezstarostný pohyb ve městě. Díky lehké konstrukci a pohonnému systému Bosch Performance Line SX nabízí přirozenou a plynulou asistenci při šlapání, ideální pro každodenní dojíždění do práce nebo pohyb po městě.
Model je vybaven řemenovým pohonem, který nahrazuje klasický řetěz a přináší tichý chod, minimální údržbu a vysokou životnost. Integrovaná baterie Bosch CompactTube 400 Wh zajišťuje dostatečný dojezd při zachování nízké hmotnosti kola.
Komfortní městská geometrie, kvalitní komponenty Shimano a hydraulické kotoučové brzdy dělají z tohoto kola spolehlivého partnera pro každodenní jízdu v městském prostředí.
| Kategorie: | Městská elektrokola |
|---|---|
| Barva: | hnědá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Průměr kol: | 28” |
| Rám: | Macina Urbanator Alloy 6061;CPT400 Bosch BDU31/R4350 |
| Vidlice: | X-Strada Gravel Perf. Carbon w/mount F14 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE SX BDU3144 |
| Baterie: | Bosch CompactTUBE 400Wh |
| Zámek baterie: | ABUS integrated btry lock IT2 (T82 key) |
| Nabíječka: | Bosch COMPACT Charger 2A |
| Přehazovač: | Shimano CUES U4000-9 LG shadow |
| Řazení: | Shimano CUES U4000-9 display |
| Kliky: | KTM E-RACE ISIS 170mm Q2;KTM aluminium 42T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG400-9 / 11-41 |
| Řetěz: | Shimano LG500 |
| Brzdy: | Tektro HD-R280;Tektro TR-35 CL 160;Tektro TR-35 CL 160 |
| Kola: | Shimano TC500 CL 32H 142-12TA;R DT Alpine II 2.34 black;Black Jack Ready25 32H 622x25TC |
| Pláště: | Continental Contact Speed 42-622 Reflex |
| Gripy: | Herrmans Nucore Tour Wave |
| Řídítka: | KTM TEAM II flat 2X 680mm |
| Představec: | KTM Line +20° ICR |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Sedlo: | Selle San Marco Regal Short |
| Sedlovka: | KTM TEAM II 27.2/350 |
| Objímka sedlovky: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| Pedály: | KTM TEAM cross alloy ballfree |
| Košík: | KTM Micro Rack snap-it 2.0 |
| Přední světlo: | Supernova Mini2 100Lux |
| Zadní světlo: | Supernova TL3Z |
| Blatník: | Racktime Alumee 52mm |
| Stojan: | KTM 28" adjustable MY2025 flatmount |
| Maximální hmotnost: | 108 kg |
| Hmotnost: | 18,3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Společnost KTM založil v roce 1934 kovářský inženýr Hans Trunkenpolz v rakouském městečku Mattighofen. Na začátku vyráběli železářské a strojírenské výrobky. Časem se firma přetransformovala na KTM Bike Industries – tak jak ji známe dnes. Během posledních dekád se KTM Bike Industries stal vlivným hráčem v sektoru prodeje kol.
Použité technologie prošly mnoha změnami a učinily značný pokrok. KTM je jedním z mála výrobců kol, který je schopen pokrýt celou modelovou škálu kol a elektrokol. Už první kolo KTM Fleetwing neslo známku: "Bikes made in Austria", která více než 50 let jako grantuje nejvyšší kvalitu použitých materiálů a technologií.
