Model Macina Style 820 XL je postaven na zesíleném hliníkovém rámu Macina Trekking Onroad XL, který je speciálně navržen pro vyšší postavy a vyšší zatížení. Nabízí pohodlnou vzpřímenou jízdní pozici a vysokou stabilitu i při plném zatížení.
O pohon se stará výkonný motor Bosch Performance Line CX, který poskytuje silnou a plynulou asistenci i v prudkých stoupáních nebo při jízdě s batožinou. V kombinaci s 800 Wh baterií zajišťuje nadstandardní dojezd vhodný i pro celodenní výlety.
Odpružená vidlice Suntour NCX32 Air efektivně tlumí nerovnosti a zvyšuje komfort jízdy na městských cestách i cyklostezkách. Kola 28" a robustní konstrukce zajišťují jistotu a stabilitu i při vyšší hmotnosti jezdce nebo nákladu.
Celková výbava dělá z tohoto modelu plně připravené elektrokolo pro každodenní používání bez nutnosti dalších investic.

| Kategorie: | Crossová elektrokola |
|---|---|
| Barva: | sivá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Průměr kol: | 28” |
| Rám: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061;PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Vidlice: | Suntour NCX32-D coil LO 63mm (HD) 1 1/8 |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Displej: | Bosch KIOX 500 TFT Display |
| Baterie: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Zámek baterie: | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| Nabíječka: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| Přehazovač: | Shimano Deore XT M8130-11 LG shadow+ |
| Řazení: | Shimano Deore XT M8130-11 LG |
| Kliky: | KTM E-COMP2 ISIS 170mm Q8;FSA steel 42T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Řetěz: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Brzdy: | Tektro TKD-139 / HD-E730 4-Piston;Tektro TR-45 2.3mm CL 180;Tektro TR-45 2.3mm CL 180 |
| Kola: | Shimano Deore M5100 CL 36H 135-5QR;DT Alpine II 2.34 black;Ryde Andra29 36H 622x29C |
| Pláště: | Schwalbe Marathon E-Plus Perf. ;DualGuard 50-622 Reflex |
| Gripy: | GRIP ERGON GP10 |
| Řídítka: | Ergotec Lady Town 31,8 690mm |
| Představec: | Ergotec Swell RE70i adjust. 0-60° |
| Headset: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Sedlo: | Selle Royal Viaggio |
| Sedlovka: | bySchulz G.2 ST suspension 30.9/350 |
| Objímka sedlovky: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Pedály: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Košík: | KTM tour snap-it 2.0/monkeyload ;childseat + rack clip |
| Přední světlo: | BM IQ-XS 80Lux |
| Zadní světlo: | BM Toplight 2C |
| Blatník: | SKS A55K PET Trek 28" rear |
| Kryt: | KTM type 9 for Bosch BDU38 |
| Stojan: | KTM 28" adjustable MY2025 |
| Maximální hmotnost: | 174 kg |
| Hmotnost: | 28,8 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Společnost KTM založil v roce 1934 kovářský inženýr Hans Trunkenpolz v rakouském městečku Mattighofen. Na začátku vyráběli železářské a strojírenské výrobky. Časem se firma přetransformovala na KTM Bike Industries – tak jak ji známe dnes. Během posledních dekád se KTM Bike Industries stal vlivným hráčem v sektoru prodeje kol.
Použité technologie prošly mnoha změnami a učinily značný pokrok. KTM je jedním z mála výrobců kol, který je schopen pokrýt celou modelovou škálu kol a elektrokol. Už první kolo KTM Fleetwing neslo známku: "Bikes made in Austria", která více než 50 let jako grantuje nejvyšší kvalitu použitých materiálů a technologií.
