Elektrokolo KTM Ergonomický Macina Gran 810 Abs 29 2026
KTM Macina Gran 810 ABS 29 2026 je špičkové trekingové elektrokolo navržené pro maximální bezpečnost, komfort a výkon při každodenní jízdě i delších výletech. Kombinuje silný pohon Bosch, integrovaný ABS brzdový systém a kvalitní výbavu, díky čemuž patří mezi nejbezpečnější e-biky ve své třídě.
Model je postaven na pevném hliníkovém rámu s komfortní geometrií a nízkým nástupem, který usnadňuje nasedání i sesedání. O pohon se stará výkonný středový motor Bosch Performance Line CX, který poskytuje vysoký točivý moment až 100 Nm a silnou, plynulou asistenci i ve strmých stoupáních nebo při jízdě s nákladem.
Integrovaná baterie Bosch PowerTube 800 Wh zajišťuje velmi dlouhý dojezd, díky kterému je kolo vhodné i na celodenní výlety bez nutnosti dobíjení. Systém je doplněn o moderní displej Bosch Kiox 500, který poskytuje přehled o rychlosti, dojezdu, výkonu i stavu baterie.
Největší předností modelu je bezpečnostní brzdový systém Magura MTC ABS, který v kombinaci s hydraulickými kotoučovými brzdami zabraňuje zablokování kol při prudkém brzdění a zvyšuje stabilitu i na kluzkém povrchu. Komfort jízdy dále zlepšuje vzduchová odpružená vidlice Suntour Mobie34 se zdvihem 80 mm, která účinně tlumí nerovnosti na silnici i v lehčím terénu.
Kolo je plně vybavené pro každodenní použití – nechybí kvalitní LED osvětlení, blatníky, zadní nosič ani stojánek, takže je připravené na dojíždění do práce i delší turistické trasy.

| Kategorie: | Crossová elektrokola |
|---|---|
| Barva: | sivá |
| Materiál rámu: | Hliníkový rám |
| Průměr kol: | 28” |
| Rám: | Macina Trekking Onroad Alloy 6061;PT800 Bosch BDU38/T5940 |
| Vidlice: | Suntour Mobie34 Air 29" 2CR 80mm 15QLC |
| Motor: | Bosch PERFORMANCE CX BDU3840 |
| Displej: | Bosch KIOX 500 TFT Display |
| Baterie: | Bosch PowerTUBE 800Wh horizontal |
| Zámek baterie: | ABUS integrated lock IT1 (X-Plus key) |
| Nabíječka: | Bosch STANDARD Charger 4A |
| GPS Modul: | Bosch ABS control unit Magura |
| Přehazovač: | Shimano Deore XT M8130-11 LG shadow+ |
| Řazení: | Shimano Deore XT M8130-11 LG |
| Kliky: | KTM E-TEAM ISIS 170mm Q16;FSA steel 42T Direct Mount |
| Kazeta: | Shimano LG400-11 / 11-50 |
| Řetěz: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Brzdy: | Magura MTC ABS 4-Piston;Magura MDR-C CL 180;Magura MDR-C CL 180 |
| Kola: | Shimano Deore M5100 CL 32H 135-5QR;DT Alpine II 2.34 black;Ryde Rival30 32H 622x30C |
| Pláště: | Schwalbe Al Ground Perf. RaceGuard;60-622 Reflex |
| Gripy: | Ergon GP1 SD |
| Řídítka: | Ergotec Lady Town 31,8 690mm |
| Představec: | KTM Line adjust. 0-60° ICR |
| Headset: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Sedlo: | Selle Royal Lookin 3D |
| Sedlovka: | KTM Line dropper + suspension 30.9 T:100 |
| Objímka sedlovky: | KTM Line JD-SC99 - 34,9mm |
| Pedály: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Košík: | KTM light 60 (snap-it 1.0) |
| Přední světlo: | BM IQ-XS 100-150Lux HighBeam |
| Zadní světlo: | BM Toplight 2C |
| Blatník: | SKS A69R PET Trek 28" rear |
| Kryt: | KTM type 9 for Bosch BDU38 |
| Stojan: | KTM 28" adjustable |
| Maximální hmotnost: | 147 kg |
| Hmotnost: | 28,5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Společnost KTM založil v roce 1934 kovářský inženýr Hans Trunkenpolz v rakouském městečku Mattighofen. Na začátku vyráběli železářské a strojírenské výrobky. Časem se firma přetransformovala na KTM Bike Industries – tak jak ji známe dnes. Během posledních dekád se KTM Bike Industries stal vlivným hráčem v sektoru prodeje kol.
Použité technologie prošly mnoha změnami a učinily značný pokrok. KTM je jedním z mála výrobců kol, který je schopen pokrýt celou modelovou škálu kol a elektrokol. Už první kolo KTM Fleetwing neslo známku: "Bikes made in Austria", která více než 50 let jako grantuje nejvyšší kvalitu použitých materiálů a technologií.
